צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

Inspection- ובקיצור דו"ח בדיקות

מתי מבצעים בדיקת Inspection?

בכל העולם לפני קניית נכס, הרוכש תמיד ירצה לוודא כי אינו קונה חתול בשק. אך לא כל הרוכשים מבינים בנושא, ואפילו למבינים שבינהם לא תמיד יש את הכלים הנכונים לבדיקה מעמיקה. לכן לפני כל רכישת נכס, תתבצע בדיקה לתקינות כלל הנכס.

ההבדל בין הבדיקה בארץ ובין הבדיקה בארצות הברית

בארץ נהוג להזמין שמאי, אשר מעריך את שווי הנכס. בדיקת השמאי בארץ הינה לרוב המקרים באה לשרת את הגוף ששלח אותו. לדוגמא: אם נשלח שמאי מטעם הבנק של לקיחת המשכנתא, השמאי תמיד ירצה לשרת את האינטרסים של הבנק.

בדיקת ה Inspection ברכישת נכס בארה"ב, הינה בדיקה מקיפה ומחייבת דו"ח מפורט בסיום הבדיקה. כל בודק חייב להיות מורשה על ידי אותה מדינה בה הוא מבצע את הבדיקה והוא לא מייצג שום גוף כלשהו.

בדיקת ה Inspector הינה דקדקנית ובודקת, בנוסף ליסודות, רטיבות בקירות וסדקים זעירים, גם תקינות שקעים, מעצורים לדלתות, אטימות חלונות ותקינות רשתות, גדר היקפית במידה ויש, צנרות וכל סנטימטר בבית שמתועד על ידי צילום המפגע.

אחד הדברים החשובים שנבדקים על ידי ה Inspector הוא שקיעת יסודות, בדיקה שיכולה להכריע עסקת נדל"ן בארצות הברית לכל כיוון.

בכל רכישת נכס להשקעה מיאיר פילוסוף ומחברת נדל"ן FL, יכול לקבל המשקיע את הבדיקה שנעשתה לפני רכישת הנכס על ידי החברה ואת רשימת התיקונים שנעשתה בעקבות בדיקה זו.

מה תרוויחו כמשקיעים ב Nadlan FL מבדיקה זו

כפי שנאמר למעלה- " בכל רכישת נכס להשקעה מיאיר פילוסוף ומחברת נדל"ן FL, יכול לקבל המשקיע את הבדיקה שנעשתה לפני רכישת הנכס על ידי החברה ואת רשימת התיקונים שנעשתה בעקבות בדיקה זו".

המשקיע אינו חייב לבצע בדיקה מסוג זה מכיוון שחברת Nadlan FL כבר ביצעה את הבדיקה ותקנה את כל הליקויים לפני כניסת הדייר השוכר, והעמדת הנכס למכירה לצורך השקעה לתווך ארוך. בהמשך לבדיקה המפורטת שנעשתה על ידי Inspector מוסמך מטעם מדינת פלורידה, המשקיע יוכל גם לקבל את רשימת התיקונים שנעשו על ידי חברת Nadlan FL עם כל האישורים שהתקבלו מתיקונים אלה- לדוגמא: אישור לחידוש גג על ידי בודק של המדינה, יכול להתבצע רק אם מבצע חידוש הגג מורשה לבצע תירון מסוג זה.

כמובן כל תיקון המהקטן ביותר ועד הגדול ביותר, נעשה בפיקוחו האישי של מנכ"ל החברה- יאיר פילוסוף.

 

נכתב על ידי

יאיר פילוסוף

מנכ"ל Nadlan FL

054-2056195

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים