צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

פתיחת חשבון בנק בארה"ב- האם זה אפשרי?

האם ישראלים יכולים לפתוח חשבון בנק בארה"ב?

פתיחת חשבון בנק בארה"ב- האם זה משתלם?

בעת רכישת נכס להשקעה בארה"ב, חשוב מאוד להבין באיזו דרך כדאי ונכון לקבל את ההכנסה עבור ההשקעה שלנו. ישנן אפשרויות שונות לקבלת תשלום שכר הדירה, כאשר אחת מהם היא על ידי פתיחת חשבון בנק בארה"ב. רצוי להבהיר , כי  אין  כל חובה לפתיחת חשבון בנק בארה"ב לצורך קבלת תשלומי השכירות, אך ישנן יתרונות רבים אשר נוספים להחלטה זו. כמובן מידע שיוצג כאו הוא אך ורק בא לייעץ, בעקבות נסיוננו העשיר בהשקעות נדל"ן מניבות במדינת פלורידה.

אז בתור משקיע חדש בנדל"ן בארה"ב, בטח ישנן יותר שאלות מתשובות בכל נושא פתיחת חשבון בנק בארה"ב. חברת נדל"ן FL ויאיר פילוסוף מנכ"ל החברה, יענו לכם על מספר שאלות מפתח בנושא:

מה בדיוק הצורך בפתיחת חשבון בנק אמריקאי?

איך ניתן לפתוח חשבון בנק בארה”ב?

מה בדיוק הצורך בחשבון בנק אמריקאי עסקי או פרטי?

 

– אז החלטת לפתוח חשבון בנק בארה"ב, למה זה באמת טוב?

פתיחת חשבון בנק בארה"ב לצורך השקעת נדל"ן, נותנת מספר יתרונות משמעותיים ללקוח בעת ביצוע פעולות בסיסיות בהתנהלות כגון: ביצוע פעולות ללא עלויות המרה והעברת כספים מישראל, ניהול שוטף יעיל קל ומהיר יותר, יכולת ביצוע השקעת נד"ן ישירה ללא סירבולים מיותרים.

במידה והבנק ידרוש מהמשקיע החיצוני, המעוניין להשקיע באופן ישיר, מסמך הנקרא Proof of Funds, למשקיע הנדל"ן יהיה קל יותר להמציא מסמך זה עם חשבונו יהיה מנוהל בארה"ב. בדרך זו יוכל המשקיע לחסוך הרבה זמן וכאבי ראש בתהליך הרכישה העצמאי. במידה והמשקיע יבחר להשקיע עם חברת נדל"ן FL, לא יהיה צורך בהגשת מסמך מסוג זה.

ברגע שישנו חשבון בנק בארה"ב, כל נושא העברת הכספים לחברת ה Title יעיל וזול יותר, מכיוון שאין עמלות מיותרות בעת העברת הכספים מהארץ. ניהול פעולות אלה זו על ידי חשבון בנק בבנק אמריקאי, יכולה לחסוך אלפי שקלים על העברות והמרות מטבע. פתיחת חשבון בנק בארה"ב יכולה לפתוח הזדמנויות הקשעה נוספות מחוץ לגבולות המדינה, בכך שעל ידי החשבון ניתן לרכוש קרדיט (Credit Score) וכרטיס אשראי שעוזרים בקידום השקעות בארה"ב.

 

– איך פותחים חשבון בבנק בארה"ב?

הדרך הכי קלה לפתיחת חשבון בנק, היא הגעה פיזית לסניף בנק עם: רשיון נהיגה, דרכון וויזה בתוקף. לעיתים גם ידרשו מכם גם כתובת בארה"ב, למרות שזה תלוי בפקיד הבנק עצמו. במידה וברצונכם לפתוח חשבון בנק LLC, אז בנוסף יש להכין מראש את מסמך התאגדות החברה וגם מסמך EIN, שזהו מספר המס של החברה.

בעבר פתיחת חשבון בנק מרחוק היתה קלה ואפשרית, אך היום החוקים הוקשו וכבר לא ניתן לזרים לפתוח חשבון בנק בארה"ב מרחוק.

 

– יתרונות וחסרונות בסוגי חשבונות בנק (פרטי/ עסקי).

ישנן שתי דרכים שונות לנהל את ההשקעה בנכס בארה"ב, באופן פרטי או על ידי חברה LLC. זו כבר היא החלטה אישית של כל אחד, כמובן שבצד יתרונות יש גם חסרונות בכל שיטה. אופן ניהול הנכס, אינו משפיע על ההחלטה על איזה סוג חשבון בנק עלינו לפתוח (להזכירכם חשבון בנק בארה"ב אינו חובה לצורך ניהול השקעה בנכס). כמובן אם בחרת לנהל את ההשקעה שלך באופן פרטי או עך ידי חברת LLC, עדיף כי גם חשבון הבנק ינוהל באותה צורה.

היתרון הגדול של ניהול חשבון בנק באופן עסקי על שם ה LLC, הוא ההפרדה החד משמעית בין הכסף הפרטי של המשקיע ובין הכסף של השקיע על ידי ה LLC. במיוחד כאשר כמה משקיעים ישראלים משקיעים יחד, חשבון בנק עסקי הוא הפתרון הנכון.

החסרון הוא שצבירת ההטבות בחשבון עסקי עבור ה LLC, אינן משפיעות ישירות על המשקיע. תזכרו תמיד שחברת LLC היא יישות משפטית עצמאית, ובמקרה של תביעה היא תחול על החברה עצמה. אך מבחינת רשויות המס, כל חישובי המס חלים על באופן אישי על המשקיע  דרך LLC מכיוון  ש LLC  אינו ממוסה. דיווחי מס יתבצעו בכל מקרה, גם אם אין חשבון בנק פיזי בארה"ב.

 

הכותב

יאיר פילוסוף

מנכ"ל

נדל"ן FL

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים