צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

פלורידה כלכלה של  1 טריליון דולר

הביצועים הכלכליים של הכלכלה האמריקאית בכלל ושל פלורידה בפרט ממשיכים להשתפר במהלך  2018 וימשיכו כמצופה להשתפר ב 2019. זו הסיבה שפלורידה מושכת כל כך הרבה תושבים חדשים הקונים בה נכסים. בפורט מאיירס בלבד היה  של גידול באוכלוסייה של  11% בשנה האחרונה וכן ההכנסה לנפש  צמחה ב-5 השנים האחרונות ב- 12.8%.אוכלוסיית דרום פלורידה מונה כ- 6 מיליון תושבים. Lee County   מונה כ 800 אלף תושבים ומוביל ברמה ארצית בגידול באוכלוסייה.גידול באוכלוסייה מגביר את הביקוש לשכירות ולרכישת בכל אזור דרום פלורידה.כפי שדווח על פי המקור  Tampabay.com, הכלכלה בפלורידה תגיע $ 1 טריליון השנה (2018) ו -1,774 טריליון דולר בשנת 2019. פלורידה היא מדינה חשובה בארצות הברית שמשקלה כ- 5% מכלל המשק האמריקאי, אבל מייצרת בשנים האחרונות כ- 10% ממקומות העבודה החדשים. תיירות ודיור היו תעשיות מפתח.על אף הנזקים של הוריקן אירמה והרס של יבול פרי ההדר שפגעו בכלכלת המדינה פלורידה ממשיכה לגדול בתוצר שלה באופן חד.

.

השפעת הקיצוץ במס של טראמפ וחוקי העבודה החדשים

המומחים עדיין נאבקים על השפעת קיצוץ המס, בנוסף להאטה קלה בשוק הדיור ועליות חוזרות של הריבית.מה המשמעות של קיצוץ מס וחוקי העבודה החדשים?:1. מכירות של הבתים שבין 750,000 $ ל 1 מיליון דולר יאטו בעקבות  העובדה שהריבית על ההלוואה אינה תוכר כהוצאה בעתיד כהוצאה מוכרת למס, עקב כך,רכישות של בתים בפלורידה של משקיעים מניו יורק תלך ותגדל.2. תשלומי המס הכנסה ירדו, עבור כמעט כולם שזה אומר, שלאנשים יהיו יותר כסף פנוי לקנות נדל"ן ולקחת משכנתאות3. הרפורמה שומרת על הפטור מתשלום רווחי הון של מוכרי נדל"ן , אשר אינה  ממסה רווחים של עד $ 500,000 עבור זוגות  ו $ 250,000 עבור יחידים  .בנוסף  הנדל"ן  בפלורידה פטור  ממס המדינה כך שהיתרון במדינת פלורידה הוא כפול. בנוסף  להפחתות במס הפדרלי, הממשל מעודד חברות להחזיר את הייצור שלהם ומשרדיהם הראשיים בחזרה לארה"ב חברות אילו יראו  בפלורידה מקום אידיאלי לחזור הביתה. 

פלורידה מחירי הבתים

לפי Zillow, המחיר הממוצע של הבתים בפלורידה הוא $ 216,000 שהוא 7.3% גבוה יותר לעומת השנה שעברה. מחירי הבתים צפויים לעלות בקצב איטי יותר ב -2018. עד סוף 2018, מחיר הבית ממוצע צפוי להגיע ל  221,000 $. רמות מחירים אילו אטרקטיבים  למוכרי בתים בבוסטון וניו יורק, כמו גם לקונים פוטנצאלים  קנדים מטורונטו, שרמות מחירי  הבתים באזורים שלהם  גבוה בהרבה.

השקעות נדל"ן מניבות

floridahomeprices

 

הכותב

יאיר פילוסוף- מנכ"ל נדל"ן FL

0542056195

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים