צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

סיפור ההצלחה

NADLAN-FL -ההתחלה

יאיר פילוסוף רו"ח במקצועו ומנכ"ל NADLAN FL בהווה, שירת כלוחם וכקצין  בצנחנים והחל ללמוד  ראיית חשבון באוניברסיטת בן גוריון. את השקעתו הראשונה עשה תוך כדי לימודיו ב-1990 ברכישת דירה בחדרה בפחות מ 75,000 דולר. עם הון התחלתי נמוך מאוד המשיך יאיר  פילוסוף את השקעותיו בנדל"ן בישראל. תמיד דגל במימוש רווחים והשקעתם במיזם  הנדלני הבא בתור. ב-1995 השקיע באדמה באזור המרכז, והחל בבניה עצמית.  סיפור הצלחתו החל נושא גלים בסביבתו הקרובה, והשאר כבר היסטוריה. 

 

NADLAN-FL  ההמשך בפלורידה שבארה"ב

החל משנת 2003 , משקיע יאיר פילוסוף  בנדל"ן מניב בפלורידה שבארה״ב. 

לאחר שצבר ניסיון ניהולי רב בניהול חברות בניה בינלאומיות גדולות,  תרגם את הניסיון שצבר בענף הבניה והכספיים  והחל בייזום נדל"ן מניב בפלורידה שבארה"ב. תוך זמן קצר הוציא רישיונות של רילטור ונוטריון במדינת פלורידה. 

התמקדות פעילות NADLAN FL בפלורידה שבארה”ב

לאחר תקופה מוצלחת, החל לחפש את אזור ההשקעה הבא. יאיר פילוסוף התגורר עם משפחתו, כמה שנים בפלורידה ומכיר לעומק את ענף הנדל"ן במדינה ואזורי הביקוש בה. לאחר בדיקות של אזורים נרחבים זיהה את הפוטנציאל שבדרום מערב פלורידה , לאחר משבר הסאב פריים החל לרכוש נכסים באזור מיאמי שפלורידה להשקעה פרטית, ובהמשך העתיק את הנוסחה המוצלחת לאזור פורט מאיירס.

לאחר מספר שנים של פעילות אינטסיבית בפלורידה , יאיר פילוסוף צבר ניסיון וותק תוך היכרות מעמיקה של השוק שבארה”ב. שהבחין במגמה, כי לאחר תקופה ארוכה לא נבנו פרויקטים חדשים עקב המשבר, החל ליבנות בתים חדשים.

 

NADLAN-FL  כיום

כיום NADLAN-FL משפצת ובונה יחידות דיור בכל מחוז LEE  שבדרום מערב פלורידה, באזורי ביקוש גבוהים. על לקוחות החברה נמנים, משקיעים ומשקי בית מרוצים שהכניסו אל תיק הנכסים שלהם גם השקעות נדל”ן שנבדקו ונותחו בקפידה.

הייחודיות של חברת NADLAN-FL היא ביכולת לזהות מגמות בשוק הנדל”ן העולמי ולקבל על פיהן החלטות השקעה אשר מניבות רווחים משמעותיים. כך, כשהמגמה בשוק הנדל”ן האמריקאי עברה מירידות מחירים חדות, לעליות מחירים, החברה הייתה בזמן ובמקום כדי להתחיל לרכוש בתים בפורט מאיירס שבפלורידה למשקיעים מישראל.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים