צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

נדל"ן בפלורידה

ישראלים לא מעטים מחפשים אפיקי השקעה בנכסים בארץ ובמדינות רבות בעולם. לאחר שהם מתייאשים מהעסקאות הבלתי משתלמות בארץ, מהריבית הגבוהה והתשואה הנמוכה, הם פונים להשקיע במדינות כמו פולין או ארצות הברית. ערים נבחרות להשקעה כמו ברלין בגרמניה , ליסבון בפורטוגל , ברצלונה ומדריד בספרד.השקעת נדל"ן בפלורידה , שהעיר המרכזית בה והמטרופולין הגדול ביותר ,מיאמי ,מהווה מקור משיכה לישראלים רבים וכן לזרים נוספים. היא אחת מבין ההשקעות הנפוצות הקיימות בשוק. משקיעים רבים בארץ ובעולם מחפשים נכסים כמו בתים פרטיים, דירות שכורות או נכסים מסחריים כדוגמת חנויות, בתי אירוח או מקומות בילוי.

התיירות מרפא והתיירות בכלל הינם מוקד משיכה לפורט מאיירס העיר בה אנו פועלים.

השקעת נדל"ן בפלורידה – מדוע היא כדאית

השם "פלורידה" הוא שם ספרדי במקור ופירושו "פרחונית", מכיוון שמגלי הארצות הספרדיים גילו את המדינה בתקופת הפריחה שלה באביב. פלורידה הוכיחה כי היא יודעת לפרוח גם מבחינה כלכלית. אלה כמה סיבות לכדאיות ההשקעה בנדל"ן במדינה זו:

  • ענף תיירות מפותח – בפלורידה קיימים מרכזי תיירות מגוונים. ראשית, במדינה זו נמצא מרכז החלל קנדי שממנו משוגרות חלליות רבות. מכאן נשלחה גם החללית המפורסמת "אפולו 11" אשר הנחיתה בהצלחה את האדם הראשון על הירח. בפלורידה יש גם אתרי תיירות רבים המושכים אליהם מבקרים מכל העולם – סי-וורלד, דיסני וורלד הנמצאים ב Orlando וכן חופי הרחצה היפים. בזכות התיירות המפותחת בפלורידה ההשקעה בנדל"ן מסחרי כדאית.
  • ביקוש גבוה לדירות – נדל"ן בפלורידה משתלם עקב הביקוש הגבוה לדירות במקומות כמו מיאמי. מקומות עבודה אטרקטיביים מושכים אליהם תושבים מאזורים רבים בארצות הברית, תושבים המבקשים לשכור דירה ולגור בקרבת מקום העבודה שלהם. נוסף על כך, פלורידה היא יעד אטרקטיבי עבור אנשים היוצאים לגמלאות. בעקבות הביקוש הגבוה לדיור ניתן להשיג בפלורידה עסקאות משתלמות. 
  • תיירות מרפא – בפלורידה קיימים פתרונות רפואיים מהמובילים בארה"ב בתי החולים ובתי האבות הינם המעסיק העיקרי והעוגן הכלכלי בדרום פלורידה 
  • שייט תענוגות – Cruise הינו עוגן כלכלי ומשמעותי בFort Myers 
  • קבוצות בייסבול – קבוצות בייסבול גדולות הפכו את Lehigh Acers למגרש האימונים הביתי שלהם , עקב מזג האוויר הידידותי לענף ספורט זה. לדוגמא Red Socks מבוסטון ו Twins ממנסוטה. 
  • הפחתה במס – בפלורידה, בניגוד למדינות אחרות בארצות הברית, אין מס מדינה, ולכן ניתן להשקיע בנכס מבלי לשלם מס מלבד המס הפדרלי.

NadlanFL – לבצע את ההשקעה של החיים

אם גם אתם התרשמתם לטובה מאפשרויות ההשקעה הקיימות בארץ הפרחונית ומתעניינים בנושא נדל"ן בפלורידה, הצוות של NadlanFL נמצא כאן כדי לסייע לכם בכל הדרוש. לאנשי המקצוע העוסקים בתחום כבר שנים רבות יש את הכלים הנכונים המיועדים לסייע לכם בהשגת העסקה המשתלמת ביותר הקיימת בשוק. ב- NadlanFL תוכלו להתרשם מהשירות האישי, האדיב והמקצועי ומהתחומים הרבים שבהם עוסקת החברה: רישום הנכס שלכם בטאבו, השתתפות במימון הנכס, השבחה של נכס וליווי אישי בכל שלבי ההליך הביורוקרטי של עסקת הנדל"ן.

נדל"ן בפלורידה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים