צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

מיסוי על השקעות נדל"ן בפלורידה

האם יש מע"מ (מס ערך מוסף) על השקעות נדלן בארצות הברית?

מס ערך מוסף: ברכישת נכסים להשקעה  בישראל יש להוסיף לכל תשלום מע"מ ( כיום המע"מ 17% ). בהשקעה בבתים בפלורידה ארה"ב אינה חייבת במס ערך מוסף. סכום מע"מ זה מייקר את ערך הרכישה , ובנכסים למגורים לא ניתן לחייב את השוכרים במע"מ , מה שמקטין את כדאיות העסקה בישראל ומקטין באופן משמעותי את התשואה השוטפת על ההשקעה.

העדר מרכיב המס ערך מוסף בהשקעה  בפלורידה ארהב משפרת את התשואה  על הנכסים  והופכת  את העסקה לכדאית ומשתלמת יותר. חשוב לציין כי מדינת פלורידה , אינה ממסה את עסקאות הנדלן שבתחומה, ומס הכנסה  היחיד המחויב במדינת פלורידה הוא המס הפדרלי הקיים בארצות הברית.

טיפים להשקעה נכונה בנדל"ן בארה"ב

יאיר פילוסוף מנכ"ל נדל"ן FL, אסף עבורכם מספר טיפים שיש לקחת בחשבון והתשלומים  הקיימים בעת רכישת נכס בפלורידה שבארצות הברית:

בהשקעות בנכסי  נדל"ן, תמיד ישן את  העליות הנוספות שהן מעבר לעליות הרכישה הישירה של הנכס. בהשקעות מניבות יש תמיד לקחת אותן בחשבון ,ועל כן יש  לחשב את העלויות הנוספות הכרוכות  בזמן סגירת עסקת נדל"ן. רובינו לא  מכירים  את כל התשלומים הנלווים כאשר רוכשים נכס בישראל, על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו משקיעים בנכס בארה"ב. אם ברצוננו לחשב את התשואה על השקעתנו יש לקחת בחשבון הסכומים הנלווים שהושקעו בנכס.

כל מה שרצית לדעת על עליות סגירה לרכישת נכס בפלורידה ארה"ב

לעומת ישראל, בעת רכישת נכס להשקעה בפלורידה בסיוע של נדל"ן FL, אין עלויות נסתרות  וכל העליות מעוגנות בחוזה האחיד AS IS. בחוזה זה קיים סעיף שלם המתייחס להוצאות סגירה שאותן יש לשלם בעת סגירת עסקה, ובכך אפשר לדעת כבר מראש מה תהיה התשואה האמתית המקסימלית על הנכס. סעיף זה נקרא: 

Closing Costs, Fees and Charges. סעיף זה מפרט את העלויות, אשר משולמות ע"י רוכש נכס להשקעה בפלורידה בסיוע של יאיר פילוסוף, הן קטנות מאוד ומגיעות אך לאחוזים בודדים בלבד(כ -1.5% ממחיר הרכישה).

להלן הסעיפים מהחוזה:

עלות רישום  משכנתא (Taxes recording fees on notes and mortgage): תשלום של 0.35% מסך המשכנתא  הרשומה על הנכס , במידה ונלקחה משכנתא על הנכס. במידה ומשקיע נדל"ן זר, מחליט לרכוש נכס במדינת פלורידה שבארה"ב, יוכל הרוכש לקבל מימון של עד 60% משווי הנכס. מימון זה בא על בסיס כי הנכס עצמו שמהווה בטוחה עבור הגוף המלווה. כיום תושב זר יכול לגייס הלוואה בריבית של 5.5%  לשנה וקבועה ל 10 שנים, כאשר אורך חיי ההלוואה היא ל 30 שנה.

תשלומים עבור דו"ח הצהרת תשלומים והעברת בעלות (Recording fees for deed and financing statements).סכומים של פחות מ -100 דולר

Title insurance policy : תשלום עבור הגנה על הקונה במידה ויצוצו בעיות עם ה Title (רישום הקיים של העלות ) עלות חד פעמית של כ 0.55% מסכום העסקה.(על ה-100,000 דולר הראשונים 0.575% ועל הסכום  שמעל 100,000 דולר 0.5% )

Survey: במידה ונדרש יוגש דו"ח על אזור הנכס והסביבה המקיפה אותו , עלות של עשרות דולרים בודדים

Lender’s title policy and endorsements: כיסוי שנכתב במיוחד לעסקה זו, בכדי לכסות את המבוטח במידה ו -ב Title (תעודת הבעלות )תיווצר בעיה כלשהי.

HOA/ Condominium association application/ transfer fees: תשלומים עבור מיסי שכונה או חברות תחזוקה מקומיות בקומפלקס עצמו. בעת רכישת נכס ע"י נדל"ן FL לא ידרשו הוצאות אלה, מכיוון שיאיר פילוסוף מנכ"ל החברה מקפיד לקנות רק Single Family Houses אשר אינם מחויבים בתשלומי ועד מיותרים.

Municipal lien search: תשלום עבור חיפוש באם קיימים חובות מוניציפליים לא רשומים על הנכס. עלות של 85$ חד פעמית.

Transfer Taxes -עלות העברת הבעלות על הנכס שהיא 0.7% מסך העסקה.

Appraisal fees: תשלום עבור שמאי אשר מעריך את שווי הנכס. תשלום שלא יתבצע בעת רכישת נכס ע"י נדל"ן FL, מכיוון שדו"ח שמאות CMA מונפק על ידי  יאיר פילוסוף מנכ"ל החברה.

Buyer’s inspection: תשלום עבור בדיקה מקיפה של הבית במטרה למצוא את כל הנושאים שיש לתקן בבית. בקניית נכס ע"י נדל"ן FL דו"ח כזה כבר מוכן עבור כל הרוכשים, שכן הוא נעשה בעת רכישת הנכס ע"י יאיר פילוסוף מנכ"ל החברה.

Buyer’s attorney’s fees: תשלומים עבור עו"ד במידה ומונה אחד ע"י הרוכש. בחוזה האחיד אין חובה לשכור עו"ד, מפני שכל הסעיפים בחוזה זה זהים בכל עסקה ומשרתים את שני צדי העסקה.

All property related insurance: תשלומים שיש לבצע עבור סוגי הביטוחים השונים על הנכס ,תשלומים אילו הם תשלומי רשות בלבד.

 

הכותב

יאיר פילוסוף

מנכ"ל

נדל"ן FL

0542056195

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים