צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

מילון מושגים למשקיע החדש

TRIM -Truth in Millage-the % calculated
‎הפרומילים שמחושבים לפי ערך הבית על מנת לחשב את הארנונה השנתית על הנכס.  פרומילים ( חלקי האחוז) אילו מחושבים  פעם בשנה באוגוסט ומקבלים ערך סופי בנובמבר כל שנה. אנו  ב NADLAN-FL LLC דואגים לביצוע התשלום בשם הלקוח.
ואם ישנה חריגה כלשהי.

TLC -Tender Loving Care
‎שיפוץ קל וקוסמטי. הדרוש בנכס  כדי להפכו מיועד למגורים.

Car port 
‎חניה מקורה אך לא סגורה באופן מלא. למעשה זו סככה של חניה.
Dabble car garage חניה מקורה לשני כלי רכב

Florida room
‎חדר סגור ברשת לא ממוזג

Lanai
‎מרפסת בקומת קרקע – מקורה בדרך כלל.

Fascia

קורות העץ מסביב לבית – ארגז רוח. אצלינו NADLAN-FL LLC אנו דואגים לבדוק את תקינותו לפני הרכישה.

Soffit
למעשה הם פתחי האיוור הנמצאים בקצות הגג ודואגים להכניס אויר צח לאיזור שמתחת לגג ומעל התקרה

ACH – Automatic Cleaning House
‎מערכת בנקאית להעברת כספים בארה״ב

IRS- Internal Revenue Service

מס הכנסה הפדרלי בארה״ב

EIN NUMBER- Employer Identification Number
כל חברה מקבלת מספר מעסיק מראשיות המס הפדרלי
ללא מספר זה אין אפשרות לפתוח חשבון בנק. מספר זה משמש כאשר עובדי החברה מקבלים משכורת ממנה. NADLAN-FL LLC משתמשת במספר זה כאשר מועבר דיווח ל IRS על משכורת ששולמו לעובדים.

LLC- LIMITED LIABILITY COMPNY
‎חברה בערבון מוגבל הרשומה תחת המדינה שבה נוסדה. חברה זו נקראת חברה שקופה לצרכי מס. זאת אומרת אין החברה נישומה לצרכי מס אלא , השותפים הרשומים בחברה נישומים באופן אישי.

ITIN- Individual Taxpayer Identification Number
‎ מספר משלם מס אישי. למי שאין לו SSN מדווח על הכנסותיו דרך מספר זה.
המספר מתחיל בספרה 9 תמיד והינו בעל תשע ספרות שהספרה הרביעית שלו היא 8 או 7. לאחר רכישת הנכס דרך NADLAN-FL LLC אנו דואגים להנפיק ללקוחותינו מספר משלם מס אישי.

Shingle roof
רעף עשוי מאספלט, מתכות שונות, בטון, פלסטיק , מתכת וחומרים מקשיחים אחרים. בפלורידה רוב גגות  הבתים בנויים
מחומר זה מכיוון שהם מבודדים בצורה טובה ומווסטים את החום הרב. כמו כן חומר זה גמיש מאוד ואינו נסדק בעקבות שינוי הטמפרטורות. כמו כן עלות גג אספלט נמוכה יחסית לגג מתכת או גג רעפים.לפני כל רכישת נכס אנחנו ב Nadlan-fl LLC עושים בדיקה יסודית של הגג , שהוא מרכיב עיקרי בעלות בניית הבית.

Title company
‎תפקידה לוודא שהבעלות תעבור לקונה בצורה חלקה. החברה מעניקה הגנה לקונה למלווה ומוכר שהעסקה תבוצע באופן נכון וחלק. כמו כן חברת הטייטל מוודאת כי יונפק ביטוח על הבעלות לרוכש החדש. אצלינו ב NADLAN-FL LLC כל העסקאות נעשות דרך חברת הטייטל.

CBS- Concrete Block and Stucco
‎מדובר על בתים הבנויים מבטון , בלוקים וטיח. ישנם בתים פרטיים הבנויים מעץ, בתים אילו פחות עדיפים על NADLAN-FL LLC

As is contract
‎החוזה הסטנדרטי הקיים בפלורידה לרכישת ומכירת נכס. חוזה זה אושר ע״י לשכת עורכי הדין של פלורידה ואיגוד המתווכים של המדינה. יאיר פילוסוף  הוא בעל רישיון תיווך ממדינת פלורידה.

(Form K1(1065
פעילות הפועלת תחת שותפות, למשל LLC ,מנפיקה בכל שנה K1 עבור כל שותף שמראה את חלקו של אותו שותף ברווח/הפסד של אותה פעילות.

Form 1040 –
למעשה דוח זה הוא ריכוז ההכנסות וההוצאות של היחיד. בפועל לוקחים את כל ה k1 של אותו יחיד ומאחדים אותם תחת טופס דיווח אחד שזה טופס 1040

National Association of Realtor
איגוד סוכני הנדל"ן האמריקאי
לכל איזור יש את איגוד המקומי שלו. למשל אני , יאיר פילוסוף , חבר באיגוד של  SWFL  South West Florida)ובעל רישיון לעסוק בנדלן ממדינת פלורידה.

Form W7
טופס שממלאים ל IRS ובו מבקשים מספר משלם מס אישי. ITIN Number. מספר זה מקבל אדם שאינו זכאי ל SSN. רואה החשבון של NADLAN-FL LLC דואג לכל הפרוצדורה הזאת.

Form w9
טופס שבו מצהיר בעל הנכס לרשיות המס כי הכנסות השכירות עבור הנכס שברשותו מוצהרות למס הכנסה דרך יישות אמריקאית. טופס זה נוצר כדי לצמצם את הלבנת הון והשטמטות מתשלומי מס הכנסה.
HUD

Earnest Money
דמי הרצינות שנותנים בעת רכישת נכס. ומשמשים בעת הסגירה כתשלום על חשבון הנכס.

HUD 1
טופס המופק על ידי חברת הטייטל ובו מפורטים כל הסכומים. לדוגמא:כמה שילם הקונה על הנכס, כמה הלוואה גייס, כמה כסף הועברו לרשיות השונות כמו HOA. כמה כסף קיבל המוכר, הסכום ששולם לבעל המשכנתא, סכום שהוסף/קוזז עבור ראשיות המחוז.

HOA- Home Owner Association
תשלום לועד (הבית) השכונה עבור עלות טיפול ברכוש המשותף של הקהילה. לדוגמא: טיפול בגינה משותפת, בריכה , נקיון שטחים ציבוריים. וכו.
Section 8
ישנם דיירים שאין ביכולתם לעבוד בתשלומי השכירות והם זכאים לסיוע מהממשל הפדרלי האמריקאי למימון חלק מהוצאות שכר הדירה שלהם. ישנם פרמטרים שעל פיהם נקבע גובה המימון , כמו גובה ההכנה המשפחתית מספר נפשות במשפחה ועוד. NADLAN-FL LLC בוחרת בקפידה דיירים אילו, ובכך הכנסת השכירות מובטחת ישירות מהממשל הפדרלי.

1099 Form
טופס 1099 misc הינו דיווח ל- IRS  על ביצוע תשלום לגוף אמריקאי באמצעות העברה בנקאית או שיק עבור פעילות עסקית כמו שירות או סחורה שהונפקה שהינו מעל 600 דולר. אם התשלום בוצע לחברה INC או LLC או תשלום שאינו קשור לפעילות עסקית או תשלום משכורת שמדווח בטופס w2 אין צורך לדווח על כך בטופס 1099

FIRPTA- Foreign Investment in Real Property Tax Act of 1980
כאשר יישות משפטית זרה מוכרת נכס רשיות המס רשאיות לגבות 15% ממחיר העסקה כמקדמה למס. (ניכוי מס במקור). לכן אצלינו ב NADLAN-FL LLC נקים עבורך, המשקיע , יישות אמריקאית כדי להמנע מניכוי המס

Form ss4
הטופס שממלאים בעת בקשת EIN מ IRS

Form W8BEN
טופס הצהרה  על פרטי האדם והחברה שיש למלא בעת פתיחת חשבון בנק ,או בעת קבלת הכנסות בארה״ב. בטופס זה מצויינים % ניכוי מס הכנסה  במקור החלים על הנישום בעת קבלת תשלומים.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים