צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

לקנות דירה בארצות הברית – השקעה משתלמת

זה ידוע ומוכר לכל אזרח בארץ, כי המציאות הכלכלית הישראלית הינה קשה וכמעט בלתי אפשרית. עובדה זו מורגשת בכל משק בית בישראל ואף לאזרח הפרטי. רק לאחרונה הציבור היה עד לפגיעה בעובדי טבע, פגיעה שהשפיעה לרעה אף על תכניות פנסיה של הציבור כולו.

בעולם בו העתיד הכלכלי הישראלי מעורפל, בלתי יציב ולרוב אינו רווחי. היכולת ליצור עתיד כלכלי מבטיח לכל בני המשפחה הפכה למשימה בלתי אפשרית עבור כל אזרח. יותר ויותר ישראלים בודקים אפיקי השקעה אחרים, רווחיים, יציבים ואטרקטיביים שיוכלו לתת מענה הולם לשאיפה לביטחון של כל אזרח ולצורך כלכלי יציב.

אני יאיר פילוסוף מנכ"ל Nadlan- Fl נחשפתי לתחום רכישת הבתים בארצות הברית, וגיליתי כי תחום נדל"ן למכירה בארצות הברית הם אחד מאפיקי ההשקעה המובילים כיום בשוק הכלכלי הצומח. הנתונים הקשים בשוק הנדל"ן בישראל מעידים על צניחה דרסטית ברכישת דירות, עד כי הציבור למעשה היום אינו קונה כלל דירות בישראל אם לדיור ואם להשקעה. בשנים האחרונות חלה ירידה של עשרות אחוזים בקניית דירות מיד ראשונה או שנייה אם על ידי משקיעים פרטיים שלמעשה בורחים או אם על ידי זוגות צעירים הכבולים להגרלות מחיר למשתכן או לפתרונות מעורפלים ובלתי סבירים.

מרבית הציבור בארץ נותר למעשה ללא דירה בבעלותו ועם מאות אלפי שקלים שנזרקים לפח על תשלום שכירויות. נתון שלילי זה אינו מנבא עימו בשורות טובות לעתיד כלכלי איכותי יותר, אם לדור הצעיר ואם למבוגרים המעוניינים בחיסכון פנסיוני מצוין לעת זקנה.

לעומת זאת גיליתי כי השקעה בארה"ב עם האפשרות לרכוש נכס מתוך מגוון דירות למכירה בארצות הברית מאפשרת תנאים כלכליים אטרקטיביים במיוחד, בעלי תשואה מרשימה ובהשקעה מינימאלית. אין זמן טוב יותר מאשר לשקול את אופציית ההשקעה בנכס בארצות הברית ובקניית בבית בפלורידה תוך התייעצות עם יאיר פילוסוף רואה חשבון ובעל ניסיון בהשקעות נדל"ן בארה"ב משנת 1994.

יאיר פילוסוף מחזיק ברישיון SALES ASSOCIATE נדל"ן בפלורידה ועם ניסיון ניהולי בינלאומי של חברות עם מחזורי מכירות מעל 100 מיליון דולר, ואתם מוזמנים לקבל את כל המידע באשר להשקעות בנדל"ן בארצות הברית תוך הבטחה מלאה לתכנון עתיד כלכלי ורוד יותר.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים