צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

לא שאני רוצה להלחיץ אתכם- אבל שער הדולר צונח!!!

שער הדולר הנמוך כהזדמנות לרכישת נדל"ן בחו"ל

מתחילת שנת 2017 שער הדולר הולך ויורד, דבר הפותח דלת נוספת למשקיעים המעוניינים להשקיע את כספם מעבר לים. עולם השקעות נדל"ן בחו"ל לא בכדי נהפך לפופולרי וסוחף אחריו ישראלים רבים שהבינו כי רכישות נדל"ן בישראל הן אומנם רווחיות, אך מדובר על סכומי כסף גבוהים אותם יש לגייס מראש, על מיסוי גבוה, ריביות גבוהות על משכנתאות ואין סוף מכשולים אחרים.

גם אם נקפוץ לשוק ההון והמניות, נראה שאף הוא אינו סלחני. מדובר על תנודות מסוכנות ושוק שאינו יציב ביחס לעולם הנדל"ן. כשחוזרים להשקעות נדל"ן, אנו מבינים כי הן הרווחיות יותר ועם נתון אי אפשר להתווכח. השאלה הנשאלת היא האם להשקיע את כספנו בארץ או בחו"ל?

כפי שאמרנו, השקעה בנדל"ן בארץ היא יקרה יותר ומאפשרת לקבל בממוצע תשואה של עד 3%, אבל יש כאן גם יתרון ברור – הנכס קרוב ויש כאן נוחות מסוימת מבחינת ניהול הנכס. אולם, השקעות בנדל"ן בחו"ל, ובמיוחד בשוק האמריקאי, יכולות להיות רווחיות יותר עם אחוזי תשואה גבוהים שיכולים להגיע בקלות ל- 8 אחוזים ואף יותר. אם נוסיף לכך את שער הדולר הנמוך ומשבר הסאבפריים שפקד את ארה"ב בשנת 2008, נגלה כי בהחלט מדובר על הזדמנות של ממש למשקיעים למצוא דירות במיקומים שעדין לא התאוששו מהמשבר, וכך לזכות בעתיד כלכלי טוב יותר.

כמו שאמרתי בהתחלה, לא רוצה להלחיץ אתכם אז- בואו נדבר על פלורידה

פלורידה היא דווקא אחת היעדים הפופולריים, והאהובים על משקיעים ישראלים וניתן בהחלט להבין למה. האוכלוסייה בפלורידה הולכת וגדלה ונראה כי ישנה הגירה חיובית, כך שהביקוש לנדל"ן בפלורידה הולך וגדל. השקעה בערים המרכזיות בפלורידה יכולה להראות אחוזי תשואה יציבים על פני הזמן. אז יציבות ללא תנודתיות יש כאן בהחלט, ומצד שני ישנה מגמה בפלורידה של קניית בתים אשר עוזרת לעליית מחירים ומכאן הסיכוי לאקזיט קצר יותר עבור משקיעים המעוניינים ברווחים מידיים.

מזג האוויר הנעים ביחס למדינות אחרות מושך לפלורידה גמלאים רבים הבוחרים להעביר את הפרק האחרון בחייהם בפלורידה וליהנות מכל מה שהיא מציעה. בנוסף לכך, מזג האוויר החמים מושך אליו תיירים רבים הרואים בפלורידה כגן עדן של ממש. פרמטר זה נהדר עבור מי שמעוניין להשכיר את דירתו רק בתקופת הקיץ לתיירים מקומיים על בסיס זמני שכירות קצרים.

חברת Nadlan-FL בבעלותו של יאיר פילוסוף מציעה שיטה מוכחת להשקעות נדל"ן בפלורידה.  החברה מאתרת נכסים באזורים של מעמד הביניים בדרום מערב מדינת פלורידה, בוררת אותם בקפדנות עפ"י קריטריונים משמעותיים לאחר מכן רוכשת את הנכסים ומשביחה אותם. לאחר כחודשיים החברה מציעה את הנכס למכירה יחד עם שוכר איכותי – מה שמבטיח לרוכש הנכס תשואה מידית ובטוחה (כ-8% תשואה שנתית מידית ממוצעת).

בואו להשקיע בפלורידה בראש שקט עם המומחים! לשיחת ייעוץ לחצו כאן ונתחיל ביחד להשקיע.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים