צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

השקעות נדל"ן בארה"ב – במה אפשר להשקיע?

כולנו היינו רוצים לעבוד קצת פחות ולקבל קצת יותר כסף. זו אחת הסיבות שבגללה אנשים מתעניינים בנושא השקעות נדלן בארהב. אחרי הכול, מי לא היה רוצה הכנסה נדיבה מהצד? אך כדי להגיע להשקעת נדל"ן יש צורך לעבור שורה ארוכה של הסכמים, אישורים וגם מסים שצריך לשלם בדרך. כמו כן, חשוב לעמוד על טיבן של סוגי ההשקעות בארצות הברית ולבחור את ההשקעה המשתלמת ביותר.

השקעות נדל"ן בארה"ב – במה אפשר להשקיע

לפני שאנו בוחרים להשקיע בנכס מסוים, כדאי להכיר אותו מקרוב. אלה כמה מבין אפשרויות ההשקעה המרכזיות הקיימות בארצות הברית:

  • השקעה בבית צמוד קרקע – זוהי השקעה בבית פרטי אשר בו גרה משפחה אחת. להשקעה זו כמה יתרונות. ראשית, אם החלטתם להשקיע בבית פרטי, אזי אתם המשקיעים היחידים של המקום ואינכם תלויים בגורמים כדוגמת דיירים אחרים בבניין משותף או תשלום ועד בית. שנית, קל יותר למצוא עסקאות נדל"ן עבור בתים פרטיים, משום שבתים אלה מבוקשים בקרב אזרחי ארצות הברית.
  • השקעה בדירה בבניין דירות – אף על פי שבהשקעה זו אינכם אחראיים על הקרקע, אלא על הדירה בלבד ואתם כפופים לתשלומים כמו ועד בית, מים או חשמל, ניתן להשיג עסקאות משתלמות עבור דירות זולות יחסית בבנייני הדירות.
  • השקעה מסחרית – דרך נוספת לבצע השקעות נדל"ן בארה"ב היא להשקיע בנכס מסחרי כמו חנות, בית מלון או משרד ממשלתי. המחירים עבור נכס מסוג זה הם אחרים וכך גם סוגי המיסוי. כמו כן, ישנם סיכונים בהשקעה בנכסים מסחריים, עקב החשש שעסק כלשהו יקרוס. עם זאת, אם מדובר בנכס יציב, הרווח שתוכלו לקבל מהשקעה זו הוא גדול.

NadlanFL – מלווים אותך לאורך כל הדרך

לצורך ביצוע השקעות נדל"ן בארה"ב חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום. אצל NadlanFL מספקים ליווי מקצועי בכל הקשור לעסקאות נדל"ן. כאן תוכלו לקבל את המידע העדכני ביותר על עסקאות משתלמות או על בתים פרטיים בשכונות מובילות, ואף לקבל מימון של עד 50% עבור העסקה שלכם. ב- NadlanFL מאמינים במקצועיות לאורך הדרך. כבר בשיחה הראשונית עם הנציג תגלו כי יש לכם עסק עם אנשים שמכירים את תחום ההשקעות בנדל"ן במשך שנים רבות, ותקבלו יחס אישי ומועדף.

השקעות נדלן בארהב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים