צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

השקעות נדל"ן בארצות הברית 

תנאי המגורים שנוצרו בארצות הברית בשנים האחרונות הפכו לכדאיים למשקיעים בנדל"ן. השקעות נדל"ן בארצות הברית הן מבין ההשקעות המבוקשות בקרב הישראלים. ואכן, לארצות הברית יש הרבה מה להציע בתחום זה. הריבית עבור ההשקעה נמוכה מזו שבארץ, הביקוש עבור הדירות גדול בגלל המשבר שעמו נאלצה המדינה להתמודד וניתן להשיג עסקאות טובות שישתלמו לטווח ארוך.

מה אתם צריכים לדעת כדי לבצע השקעות נדל"ן בארצות הברית 

אז החלטתם להשקיע בנדל"ן בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ואולי אפילו התחלתם לחפש נכסים זולים ומשתלמים שבהם כדאי להשקיע. לפני שאתם מתחילים רשמית את שלבי ההשקעה והחיפוש, כדאי שתשימו לב לכמה דגשים:

  • ללמוד על ההשקעה – השקעות נדל"ן בארצות הברית אינן דומות להשקעות נדל"ן בארץ. מסיבה זו חשוב ללמוד על דרך ההשקעה כפי שהיא נעשית בארצות הברית מבחינת המיסים שתצטרכו לשלם, האישורים שתידרשו להביא והתנאים שבהם תצטרכו לעמוד.
  • להציב מטרות – תכננו מראש את ההשקעה שלכם והציבו את המטרה שאתם רוצים להשיג. מהו סכום ההשקעה המקסימלי שלכם? האם אתם מתכוונים להשקיע עם שותפים או באופן עצמאי? האם המטרה היא לקבל כסף מדמי השכירות או למכור את הנכס?
  • לחשב את הרווח – נסו להעריך את הרווח הצפוי לכם מן הנכס. חישוב זה יוכל לעזור לכם להבין אם ההשקעה אכן כדאית. ייתכן שתגלו שההשקעה לא משתלמת עבורכם בשלב הזה ותרצו לפנות לאפיק השקעה בתחום אחר.
  • אין נכס מושלם – כשאתם מבצעים איתור של נכס פוטנציאלי כדי להשקיע בו את מיטב כספכם, דעו כי לא קיים נכס בארץ או בעולם שיתאים בדיוק רב למטרות שלכם. ייתכן שתצטרכו להתפשר על סעיף זה או אחר ולבחון את היתרונות הבולטים של הנכס, על אף שיש לו גם חסרונות פה ושם.

NadlanFL – לדעת להשקיע

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע אשר ילוו אתכם לאורך כל התהליך של השקעות נדל"ן בארצות הברית, פנו אל NadlanFL. הצוות המקצועי יסייע לכם בכל השלבים של השקעת הנדל"ן. בשלב הראשון תוכלו לקבל עזרה באיתור הנכס. אנשי המקצוע העוקבים אחר שוק הנדל"ן בארצות הברית יביאו לכם מידע אמין לגבי נכס משתלם שעומד למכירה. לאחר שבחרתם את הנכס המתאים לכם, תחל שורה ארוכה של עיסוק בניירת והשגת אישורים שונים, בעוד ב-NadlanFL מלווים אתכם בכל שלב בעסקה.

השקעות נדל"ן בארצות הברית 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים