צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

השקעה בנדל"ן בארה"ב

רבים מעוניינים לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב ולא בכדי. ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מציעה הטבות שונות לכל מי שמעוניין להשקיע בנכסיה, כדוגמת ריבית נמוכה יותר או עסקאות טובות ומשתלמות יותר מאלה שבארץ., מדובר בהשקעה משתלמת לטווח ארוך, ולכן כדאי לפעול שלב אחר שלב כדי להוציא אל הפועל. אצלנו תקבל הכנסה מהיום הראשון כך שהתשואות אצלינו הן מיידיות. 

השקעה בנדל"ן בארה"ב – פועלים לפי כל השלבים

השקעה בנדל"ן בארצות הברית היא פעולה מחושבת המתבצעת בכמה שלבים:

  • למצוא עסקה מתאימה – השלב הראשון הוא שלב האיתור של הנכס. המשקיע מוצא את העסקה המתאימה עבורו מבחינה כלכלית, ומבצע תיאום ציפיות והערכה לגבי שווי הנכס והרווח העתידי שהוא יקבל ממנו.
  • הוכחת רכישה Proof of Fund – בשלב הבא צריך המשקיע להוכיח שיש ברשותו הכסף הדרוש כדי לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב. לשם כך עליו להציג למוכר אישור מהבנק המנוסח בשפה האנגלית. 
  • הצעת מחירAs is Contract המשקיע מגיש הצעת מחיר למוכר, תוך שהוא מצרף להגשה את המסמך המוכיח כי הוא יכול לשלם עבור הנכס.
  • בודקים את הנכס Inspection Company – לאחר הגשת הצעת המחיר בודקים פקחי העירייה את הנכס המדובר, תוך בדיקת מערכת החשמל והאינסטלציה של המבנה. בשלב זה קובעים אם יש צורך לבצע שיפוץ.
  • חתימה על חוזה ובדיקה As is Contract to Sell and Purchase – המוכר והמשקיע חותמים ביניהם על חוזה אשר נשלח לבדיקתה של חברת Title. זוהי חברה משפטית ניטרלית העוסקת ברישום בתים בארצות הברית, והיא שתאשר בסופו של דבר את תקינותו של הנכס.
  • שלב הסגירהClosing Documents זהו השלב האחרון שבו המשקיע חותם על בעלות הנכס, ואילו המוכר מקבל את כספו. בשלב זה נעשות ההכנות האחרונות לסגירת כל הסעיפים החשובים הנוגעים אל הנכס.

NadlanFL – שולטים בתחום הנדל"ן

אם אתם נחושים לבצע השקעה בנדל"ן בארה"ב, כדאי לפנות אל מקצוענים. אם פניתם אל NadlanFL, דעו כי אתם בידיים טובות. כאן ידע צוות המקצוענים המיומן והמנוסה להפנות אליכם את ההצעות המשתלמות ביותר ולעזור לכם לאתר את הנכס המשתלם ביותר, תוך כדי ליווי אישי לאורך כל תהליך הרכישה. כאן תוכלו לקבל גם שירותים כמו רישום הנכסים בטאבו וכן מימון של 50% מכלל העסקה.

השקעה בנדל"ן בארה"ב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים