צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

השקעה בארה"ב

לאחר שנים של עבודה אינטנסיבית והפקדות לחיסכון, אנשים מחפשים אפיקי השקעה משתלמים. רבים מהם מנסים להשקיע בנדל"ן בארץ, אך מגלים עד מהרה שהעסקאות לא תמיד משתלמות והריבית גבוהה, ולכן הם שוקלים לבצע השקעה בארה"ב. למרות האתגרים שבהשקעה מסוג זה הכוללים ריחוק פיזי מהנכס או חוסר התמצאות בשוק הנדל"ן של ארצות הברית, השקעה בנכס האמריקני עדיין כדאית אם מתכננים אותה נכונה. 

השיקולים בבחירת ביצוע השקעה בארה"ב

ישראלים לא מעטים פונים בסופו של דבר לארצות הברית כדי להשקיע בנכס כמו בית פרטי או בית מלון. אלה כמה סיבות לכך:

  • לנצל את ההזדמנות – השקעה בנדל"ן בארצות הברית היא אולי הזדמנות שלא תחזור בקרוב, ולכן כדאי לנצל אותה בזמן הקרוב. אזרחי ארה"ב עדיין מתאוששים מהמשבר שעברה המדינה, אך ברגע שהם יתחזקו מבחינה כלכלית, הם יפעלו למען רכישת בתים משלהם. כשזה יקרה, יהיה קשה יותר למצוא עסקאות נדל"ן משתלמות. משום כך, כעת זה הזמן למצוא עסקאות משתלמות. 
  • השקעה בתשואה נמוכה – בארצות הברית הריבית נמוכה יותר מזו שמציעים בישראל, ומסיבה זו השקעה בארה"ב כדאית. לצורך השוואה, אם בארה"ב אפשר להשיג תשואה של 8% ויותר, בישראל ניתן להגיע לתשואה של עד כ-4%.
  • שקיפות בתחום הנדל"ן – גם אם אינכם מתמצאים בתחום הנדל"ן בארצות הברית, דעו כי השקיפות בנושא זה מלאה. כך שכל מה שצריך לעשות הוא ללמוד יותר על הנושא ולפנות ליועצים מקצועיים. לפיכך, אם פועלים לפי השלבים הנכונים, אפשר להשיג השקעה משתלמת בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. 
  • ביקוש גבוה לדירות שכורות – בארצות הברית קל יותר להשיג עסקאות זולות עבור דירות שכורות. עקב המשבר שהתרחש במדינה, אנשים רבים נאלצים לגור בשכירות .גם אם ההוצאות חלות עליכם כמו Property Tax עדיין משתלם להשקיעה בפלורידה.

NadlanFL – לדעת במה להשקיע

שוקלים לבצע השקעה בארה"ב? לא יודעים ממה להתחיל? כבר בשלב הראשוני יוכלו אנשי המקצוע של NadlanFL לעזור לכם להתמצא בשוק האמריקני ולהשיג עבורכם עסקאות משתלמות. אם אתם חדשים בשוק הנדל"ן של ארצות הברית, תקבלו ליווי מלא מטעם טובי המומחים בתחום. מבין השירותים השונים המוצעים לכם, ניתן לקבל שירות כמו רישום נכסים בטאבו, הצעות להשקעה בטוחה ומימון של עד כ-50% מהנכס. ב- NadlanFL מציעים לכם שירות אדיב, אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

השקעה בארה"ב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים