צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

הנחה על מוצרים שחוסכים בצריכת חשמל  Energy Efficiency Improvement

בכתבה זו Nadlan- Fl תציג בפניכם המשקיעים, דוגמה להטבה שהיתה קיימת בפלורידה עד לתאריך ה 1/1/2017 עבור רכישת מוצרים התורמים לחסכון בצריכת האנרגיה.

בכדי לנצל את ההטבה,  יאיר פילוסוף מנכ"ל  Nadlan- Fl LLC נהג להחליף את כל המזגנים הישנים בנכסים עד לתאריך ה 31/12/2016. החלפת המזגנים שצריכת האנרגיה שלהם היתה גבוהה יחסית ליחידות הקור שהוא מפיק במזגנים יעילים יותר מבחינת ניצולת אנרגיה, זיכתה את Nadlan-Fl LLC בזיכוי של עד 500$.

לדוגמה: מזגן חדש בעל ניצולת אנרגיה טובה יותר שעלה כ 3,500$, זיכה את החברה ב 500$ החזר. החזר זה היה מתקבל ממתקין המזגנים, אשר היה תובע מ US Department of Energy בשם Nadlan-Fl LLC את ההחזר הכספי. כך שבפועל Nadlan-Fl שילמה 3,000$ בלבד עבור המזגן.

למעשה בכך עודדה הממשלה את החלפת המזגנים הקיימים והלא יעילים ,מבחינת נצילות אנרגיה, במזגנים חדשים שהם ידידותיים יותר לסביבה וצורכים פחות חשמל יחסית למזגנים הישנים. ועל ידי כך, הצליח הממשל הפדראלי להוריד את צריכת החשמל הכללית במדינה.

איך נמדדת יעילות עונתית של מזגן-Seasonal Energy Efficiency Rating  -SEER ?

SEER- יחידות אלו מודדות את הנצילות של המזגן. ככל שיחידות הSEER  גבוהות יותר, כך נצילות האנרגיה במזגן גבוהה יותר.

יחידות הקור שמפיק המזגן נמדדות בBTU  לשעה  .( British Thermal Unit)

חישוב ה SEER  שהוא מדד היעילות הינו היחס שבין ה BTU  לשעה שמפיק המזגן להספק החשמלי שצרך באותו פרק זמן.

לדוגמא: מזגן שמפיק 12,000 BTU  לשעה וצורך 1,500 ואט מדד היעילות שלו הוא 8 SEER .

רמת ניצולת טובה של מזגן היא מעל 12.5 SEER, ובמידה ויותקן מזגן עם רמת נצילות אנרגיה 15 SEER נוכל לקבל את ההטבה ולקבל החזר מ- US Department of Energy.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים