צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

החלטנו להשקיע בנכס בפלורידה , אז איפה כדאי לקחת הלוואה?

אז החלטת לבצע השקעת נדל"ן בארה"ב, ואתה צריך מימון נוסף להשלמת הרכישה.

האם בכלל ניתן כתושב ישראלי, לקחת הלוואה לרכישת נכס להשקעה בפלורידה ארה"ב?

התשובה היא- כן. בעת קניית נכס להשקעה בפלורידה, ניתן לקחת הלוואה לרכישת נכס מניב בארה"ב. ניתן להעזר ביאיר פילוסוף מנכ"ל נדל"ן FL בלקיחת הלוואה בארה"ב, אשר ילווה אתכם צעד אחר צעד בדרככם ללקיחת ההלוואה המתאימה ביותר לכם.

האם כדאי כלכלית לקחת הלוואה בעת רכישת נכס להשקעה בפלורידה ?

כמו בכל שאלה, ישנן תמיד השלכות שיש לקחת בחשבון, במקרה שנוטלים הלוואה לצורך ההשקעה , המשמעות היא קבלת תשואה גבוהה יותר מחד , אך מאידך ישנה חשיפה לשינוי שערי הריבית שמגדילים את הסיכון במידה והריבית עולה.

לצורך המחשה ,ניקח לדוגמא השקעה בסך של 550,000₪, שהיא השקעה בנכס מניב בפלורידה( כ-150,000$) לצורך העניין נבחן שתי דרכי השקעה אפשריות.

נניח לעומדים לרשותינו סך של 550,000 ₪ :

במקרה אחד נשקיע את כל הסכום במזומן , ללא נטילת הלוואה ונרכוש נכס אחד בלבד.

במקרה שני נשקיע בשני נכסים מניבים בפלורידה , תוך נטילת הלוואה של 50% מערך כל נכס.

זאת אומרת נשקיע 275,000 ₪ בכל נכס , ונגייס הלוואה של 275,000 ₪ כך שסך ההשקעה היא 1,100,000₪ כאשר המזומן שהבאנו לעסקה איתנו הוא רק 550,000 ₪.

שער הדולר 3.5 ₪ לדולר

ריבית הפריים  %1.6

כיצד נממש את הרווח בהשקעה בנכס בארה״ב ?

יאיר פילוסוף , מעודד לממש רווחים ולמכור את הנכס לאחר שהחזקנו בו תקופה של חמש שנים.

המשקיעים בעזרת נדל״ןFL , מקבלים סיוע מקצועי מצוות החברה.

כאשר מוכרים את נכס לתושב לאמריקאי, יש לרוכש האמריקאי מספר אפשרויות מימון אשר איתן הוא יכול לקנות נכס להשקעה. אפשרויות אלה נמצאות ומעוגנות בחוזה האחיד (חוזה AS-IS), בסעיף הנקרא-Financing.

במקרה שרוכש הנכס אינו לוקח הלוואה, יסומן סעיף A  בסעיף שמונה לחוזה. סימון סעיף A  מראה כי הקונה ישלם במזומן עבור הנכס, וכי אין שום מגבלה מימונית לקונה לסגור את העסקה, והוא אינו תלוי באישור גוף מממן כלשהו.

במידה ויסומן סעיף B, על הקונה להשיג אישור של גוף המעניק הלוואה לעסקה זו.

 

אילו סוגי ההלוואות קיימות לאזרח אמריקאי?

ישנם סוגי הלוואות שונות שאותם יכול לקחת רוכש אמריקאי- Conventional, FHA, VA.

Conventional Loan – הלוואה רגילה שאינה תלויה בתכנית ממשלתית כלשהי, הלוואה בדרך כלל עם תנאי ריביות נוחים. בדרך כלל אנשים בוחרים בריבית קבועה ל 10 שנים, ככה שהם לא צריכים לדאוג מתזוזות הריבית לתקופה זו.משך חיי ההלוואה היא ל 30 שנה בדרך כלל, כאשר הנכס משמש כבטוחה למלווה.

FHA Loan – הלוואה פדרלית, המשמשת בדרך כלל לרוכשי בתים בפעם הראשונה. הסיבה היא שהרוכש יכול לשים סכום נמוך מ- 20% מערך הנכס, ולהלוואה זו יש פחות חסמים באישורה (כמו למשל- סכום ההכנסה של הלווה)

 VA Loan- הלוואה לחיילים או לפורשים משירות צבאי, אך במקרים רבים קשה לעמוד בדרישות הקרדיט עבור לקיחת הלוואה זו. לכן הקרן לחיילים משוחררים נותנת תמיכה ועזרה בלקיחת ההלוואה, כך שהלווה יכול לקחת הלוואה זו בתנאים נוחים יותר.

החוזה האחיד יתקיים רק אם הקונה ישיג אישור על המימון אותו מתכוון לקחת, למימון העסקה.

 

מה תנאי ההלוואה שיאשרו לישראלי ברכישת נכס בארה״ב ?

במידה ומשקיע נדל"ן זר, מחליט לרכוש נכס במדינת פלורידה שבארה"ב, יוכל הרוכש לקבל מימון של עד 60% משווי הנכס. מימון זה בא על בסיס כי הנכס עצמו שמהווה בטוחה עבור הגוף המלווה. כיום תושב זר יכול לגייס הלוואה בריבית של 5.5%  לשנה קבועה ל 10 שנים. אורך חיי ההלוואה הינו בדרך כלל ל 30 שנה.

 

הכותב:

יאיר פילוסוף

מנכ"ל Nadlan- Fl

0542056195

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים