צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

אנשים רבים מחפשים הזדמנות טובה להשקעה בנכס. בארצנו הקטנה התחרות על הנדל"ן היא גדולה וגם הריבית גבוהה, כך שהשקעות רבות אינן משתלמות בסופו של דבר, ולכן קיימת נטייה להתעניין בהשקעות נדל"ן במדינות אחרות. בתקופה זו מתאפשרות הזדמנויות נדל"ן בארה"ב, עקב המשבר שעברה המדינה בשנים האחרונות. משבר שבעקבותיו עזבו התושבים את בתיהם מפני שלא יכלו לעמוד בתשלום השכירות הגבוה. 

הזדמנויות נדל"ן בארה"ב – סוף מעשה במחשבה תחילה

כשיש הזדמנות טובה להשקעה, אין זה אומר שצריך לקפוץ ישר אל תוך המים העמוקים מבלי לברר מה יש שם תחילה. גם אם אתם מוצפים בשלל הזדמנויות נדל"ן בארה"ב אשר לא יחזרו עוד, כדאי לבחון את הדברים לפני שחותמים על החוזה:

  • להכיר את השוק האמריקני – שוק הנדל"ן הישראלי שונה מהשוק האמריקני, ולכן אם אתם שוקלים להשקיע בנכס בארצות הברית, כדאי ללמוד את כל מה שניתן על נושא הנדל"ן במדינה הזרה. 
  • להכיר את ההליך – מומלץ ללמוד על השלבים השונים שבהם מתבצעת עסקת נדל"ן בארצות הברית. באופן כללי, לאחר שמצאתם את העסקה המשתלמת עבורכם, עליכם להוכיח למוכר שיש לכם די כסף לשלם עבור הנכס באמצעות הצגת אישור מהבנק. בשלב הבא אתם מגישים הצעת מחיר סופית למוכר, ואחרי שהפקחים של העירייה מוודאים כי הנכס במצב טוב, נחתם חוזה הדדי בין המשקיע למוכר. החוזה עובר בדיקה משפטית ומקבל אישור סופי. 
  • במה אתם מעוניינים להשקיע – בארצות הברית קיימים שלושה אפיקים עיקריים שבהם אפשר להשקיע. האחד הוא בתים פרטיים. זוהי עסקת נדל"ן יקרה יחסית, אך היא משתלמת מכיוון שברכישת בית קרקע, אתם הבעלים הבלעדיים של המקום. עסקה זולה יותר היא השקעה בדירה בבנייני דירות, אך במסגרת השקעה זו אתם תלויים רבות בדיירי הבניין ובתשלומים הנלווים שיש לשלם עבור השכירות (חשמל, מים ועד בית).

NadlanFL – לנצל את ההזדמנות

בעקבות הופעתן של הזדמנויות נדל"ן בארה"ב, כדאי לברר על שוק הנדל"ן במדינה הזרה ולהתחיל בהשקעה כבר עכשיו. הצוות של NadlanFL נמצא כאן אתכם כדי לעזור לכם בכל הדרוש. תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים כולל התראה על השקעה משתלמת, השתתפות במימון הנכס, רישום הנכס בטאבו וליווי מקצועי לאורך כל ההליך המורכב של רכישת נדל"ן בארה"ב.

הזדמנויות נדל"ן בארה"ב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים