צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

האם כדאי להשקיע בבתים בפלורידה ?

המחירים הממוצעים של הבתים בפלורידה ממשיכים את העלייה הבלתי פוסקת שלהם ועם הצע בתים חדש  שהינו בעלייה, אנחנו הולכים לראות נפח מכירות נכסים גדול מאוד. לראשונה homebuyers עלולים להתקשות לאתר בתים בטווח המחירים שלהם.

.ממוצע מחירי בתים בפלורידה

 האם כדאי לקנות בתים בפלורידה ב 5 השנים הקרובות?

הרבה אנשים חוששים מיום קריסת השווקים שבו מחירי הבתים והמניות צונחים . אך כפי שהמצב נראה ,מחירי נפט ובנזין גבוהים ולכן  מחירי הדיור ימשיכו לעלות לפחות עוד 5 שנים.שוק הדיור במיאמי, טמפה, אורלנדו, פנמה סיטי, סרסוטה, נאפולי, פורט לאוטדרדייל, פורט מאיירס ואפילו בוקה רטון הם מושכים אליהם משקיעי נדל"ן מצפון ארה"ב הנקראים  snowbirds וקונים אחרים מצפון אמריקה.ההשקעות ברכישת נכסים בפלורידה הוא נתון מתמשך ובכך כוחה של הכלכלה בפלורידה, והפטור  ממס הכנסה במדינה, הגירה קבועה של אוכלוסייה בוגרת ואמידה, תומכת  במחירים יציבים בשוק הנדל"ן בפלורידה במשך שנים רבות.

היסטוריה של  שוק הדיור בפלורידה

שוק הדיור בפלורידה בשנת 2017 התאפיין בחוסר בנייה חדשה, הפחתות מחירים גדולות על דירות חדשות והיעלמות של הקונים שהיו לפני כן מדרום אמריקה.הסינים נכנסו לשוק לאחרונה והחלו לרכוש בתים בעיקר בפלורידה. 

בחירת סגנון הבית בפלורידה  

מגוון הבתים בפלורידה הוא מדהים. קיימים בתים מודרניים של 3 חדרי שינה חד קומתיים וכן  בתי דירות  בבניינים רבי קומות ועד  לבתי חוף מרווחים השוכנים על חופים קסומים. עם יותר babyboomers המקווים לפרוש במקום נחמד, הרבה ימצאו את פלורידה כמקום מועדף להשקעה בבית או נדל"ן. שווקי הנדל"ן ביוסטון, סן דייגו, ואפילו קוסטה ריקה מהווים יעדים מועדפים עבור גמלאים ואלה מחפשים בתי יוקרה להשקעה.PWC בדוח  על העדפות הדיור של האמריקאים, דירג שמות  כמו מיאמי / פורט מאיירס / ווסט פאלם ביץ כיעדים מועדפים על  תושבי ערים אחרות בארה"ב.שוק הנדל"ן של בתי היוקרה י נפגע קשות בפלורידה, מכיוון שקיים עודף של בתי יוקרה.  

אם אתה מתכנן לקנות בית / דירה  בפלורידה?  8 דברים שעליך לשקול 

בין אם אתה קונה בית השני / בית נופש או שאתה שוקל לעבור לפלורידה לגור  יש לבדוק כמה עניינים מראש:1. האם אתה יכול לחיות באזור או בשכונות שאליהן תכננת לעבור?2. אילו ערים ושכונות בטוחות ונעימות לחיות בהן?3. הקיץ חם ולח בפלורידה .האם אתה יכול לסבול את החום ואת החיים בתוך הבית?4. האם אתה אוהב גולף, דיג, הליכה על החוף, שייט, ספורט מים?5. כמה טוב אתה יכול להפעיל את העסק שלך מפלורידה וכמה נסיעות הלוך וחזור יהיה עליך לעשות?6. מהי עלות המחיה בפועל?7. מה יהיו תשלומי המשכנתא שלך ב 10 השנים הבאות?8. האם יש דרישה באזור שאליו עברת למקצוע שלך?הרבה אנשים אוהבים את פלורידה וחלקם לא אוהבים אותה בכלל. אם אתה יכול לחיות כאן בחורף בלבד, כמו  snowbirds  רבים מניו יורק, טורונטו, מונטריאול, בוסטון, פילדלפיה, שיקגו, וושינגטון קניית בית /דירה לא תהווה מכשול עבורך. כל מה שאתה צריך להתמקד הוא למצוא בית במחיר סביר.   

הכותב

יאיר פילוסוף

מנכ"ל נדל"ן FL

0542056195

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים