צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

האם באמת כל מחירי הנדל"ן בעליה?

הסברה המקובלת בעולם היא שתמיד שישנה עליה במחירי הנדל"ן, אלא אם כן מסתמן או קיים משבר בעולם זה. האם באמת כך, או שאנחנו כולנו חיים בבועה ולא רק הנדל"ן עצמו?

בעת בחירת איזור להשקעת נדל"ן תמיד קל לחזות מראש איזורים שתמיד ישמרו על מחיר הנדל"ן בהם, ואף למקרים גם יעלו. לדוגמא- אם מסתכלים על איזור מרכז תל אביב, סביר להניח כי המחירים תמיד ישמרו או יהיו בעליה בגלל חוסר מקום לבניה חדשה וביקוש גדול לאיזור.

האמנם כך?

כמו שאומרים "לא כל הנוצץ זהב הוא", ואכן כך. בכדי לזהות איזור נכון להשקעת נדל"ן, צריך להסתמך לא רק על נתון אחד או שניים וצריך לבחון לעומק את איזור ההשקעה. אנחנו המשקיעים תמיד נרצה כי הנכס שלנו ישמור על ערכו, ונשמע עוד יותר אם מחיר הנכס יעלה.

זה נכון שנתונים הסטורים, כמו בדוגמא שהבאתי למעלה על מרכז תל אביב, יכולים להצביע על מגמה באיזור. אך נתונים הסטורים ויוקרה של איזור אינם מספיקים ויש לבחון נתונים נוספים. דוגמא כזו ניתן לקרוא במאמר קודם שלנו – "גידול האוכלוסין ביחס ישיר לעליית מחירי הנדל"ן" ניתן ללחוץ כאן בכדי לקרוא את המאמר.

בטבלה שלמטה ניתן לראות כי צפי ממוצע מחירי הנכסים בפלורידה, הערים הגדולות והמוכרות צפויות לאבד גובה במחירי הנכסים למעט מיאמי עצמה שעדיין שומרת על יציבות אך מחירי הנדל"ן שם אינם שווים לכל כיס של משקיע.

טבלת מחירים ממוצעים של בתים בפלורידה לפי חלוקה לערים עם צפי עד סוף 2018

עליית מחירי הנדל"ן בפלורידה

 

לרוב משקיעים אוהבים לרכוש נכס באיזורים מוכרים כמו מנהטן או מיאמי, וחוששים לצאת מהקופסה לאיזורים חגדשים ומניבים. אנחנו בנדל"ן FL יודעים לבחון את כל הפרמטרים המשפיעים על איזור ההשקעה, ומבצעים בחינה על האיזור בכספי החברה לפני שאנחנו מציעים את הנכסים למשקיעי החברה.

ועובדה- איזור Fort Myers הוא מהמובילים בכל ארה"ב בהשקעות נדל"ן מניבות.

 

נכתב על ידי

יאיר פילוסוף מנכ"ל נדל"ן FL

054-2056195

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים