צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

גידול האוכלוסין ביחס ישיר לעליית מחירי הנדל"ן

תמיד תהינו האם יש קשר ישיר בין תופעת גידול האוכלוסין ובין עליית שוק הנדל"ן באותו איזור. ישנן דוגמאות רבות בנושא, המעידות כי קיים קשר ישיר בין שני הנתונים. אצלנו בנדל"ן FL, אנו כל הזמן עם האצבע על הדופק בנושא זה, ובוחנים בכל עת את תופעת גידול האוכלוסין.

איך זה בעצם עובד?

מה הם הגורמים המשפיעים באופן ישיר על גידול האוכלוסין ?

  • השקעה של הרשויות המקומיות במקורות תעסוקה ותשתיות.
  • תנאי מזג אוויר נוחים.
  • אוכלוסיה טובה ויציבה מבחינה איכותית וכלכלית.
  • וכמובן מחירי נדל"ן אטרקטיביים.

כפי שניתן לראות, כל הפרמטרים למעלה מובילים למקום ההשקעה החם ביותר בנדל"ן בארצות הברית בכלל ובפלורידה בפרט. דרום מערב פלורידה, Fort Myers ו Lehigh Acres, הוא איזור שמזמין אליו משקיעי נדל"ן מכל קצוות העולם.

את אופי גדילת מקורות התעסוקה הרבים והיציבים, המזמינים לאיזור את המעמד הבינוני פלוס היציב, ניתן לראות על פי הנתונים בטבלה הבאה (נלקח מאתר www.bestplaces.net):

אוכלוסיה בעליה ארה"ב- נדל"ן FL

 

אם נחזור לנושא המאמר, המצביע באופן ישיר על כך שישנו קשר בין נתון גידול האוכלוסין ובין עליית שוק הנדל"ן, נראה ע"פ הטבלה מטה, כי איזור מכירת הנכסים להשקעה בארצות הברית שנבחר על ידי נדל"ן FL הינו איזור מתפתח הגורר איתו למעלה את השקעות הנדל"ן:

יאיר פילוסוף נדלן FL

 

לסיכום ניתן לראות כי אחד הנתונים המשפיעים ביותר על איכות השקעות הנדל"ן, הוא נתון גידול האוכלוסיה לאורך שנים באופן מתמיד. כך שהביקוש לדיור עולה מדי יום, ותמיד ישנה דרישה גבוהה- לרכישה או להשכרת נדל"ן באיזור.

 

נכנתב על ידי

יאיר פילוסוף- מנכ"ל נדל"ן FL

054-2056195

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים