צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

בתים להשקעה בארה"ב

ישראלים רבים מתעניינים בנכסים שונים שבהם הם יכולים להשקיע וביניהם בתים להשקעה בארה"ב. רבים מהם מתייאשים מחיפוש מפרך ותמידי אחר עסקאות נדל"ן משתלמות ברחבי הארץ ופונים לאפיקי השקעה אחרים במדינות זרות. ארצות הברית מצדה יכולה להציע עסקאות נדל"ן משתלמות וריבית נמוכה. כמו כן, ארצות הברית וישראל חתומות על אמנה ביניהן, במטרה לעודד את הישראלים להשקיע בנכסים האמריקניים.

רכישת בתים בארה"ב – בתים להשקעה בארה"ב – אילו סוגים קיימים

השלב הראשון ברכישת נכס הוא איתור הנכס המתאים לנו מבחינת סכום הכסף שהקצבנו מראש להשקעה. כדי לאתר את הנכס הנכון חשוב להכיר סוגים שונים של בתים להשקעה בארה"ב על מנת לבצע רכישת בתים בארה"ב בצורה נכונה:

  • דירות – מדובר בהשקעה זולה יחסית כאשר במסגרתה רוכש המשקיע דירה אחת מתוך מאות הדירות המרוכזות יחדיו בבנייני המגורים. בזמן האחרון קיים ביקוש רב לדירות אלה, ולכן קיים גם סיכוי טוב למצוא עסקה משתלמת. בגלל המשבר שעברה ארצות הברית, אנשים רבים מחפשים להשכיר דירות בשכונות טובות. עם זאת, כאשר אתם רוכשים דירה, דעו כי אינכם הופכים לבעלים על בניין מגורים שלם, ולכן תהיו תלויים גם בדיירים אחרים הגרים בשכנות וכן בהוצאות על ועד הבית. דירות אילו עלולות להגביל את המשקיע בהחלטותיו.
  • בתים פרטיים – בתי הקרקע הפרטיים הם הבתים המועדפים על תושבי ארצות הברית. משפחות אמריקניות רבות חולמות על בית משלהם הפונה אל חצר ירוקה ורחבת ידיים וכן על חניה פרטית משלהם. השקעת נדל"ן עבור בית פרטי יקרה יותר מצד אחד, אך מצד שני יש יתרונות לא מעטים: אתם הופכים לבעלים הבלעדיים של הנכס בלי הצורך לדאוג לתשלום לוועד בית או להיות תלויים בדיירים אחרים בבניין, ואפשר למצוא מגוון עסקאות טובות ומשתלמות. השקעות אילו מטיבות עם המשקיע ומאפשרות לו גמישות מרבית.
  • נדל"ן מסחרי – בניגוד לבתי מגורים שבהם מקבל המשקיע כסף עבור השכירות, השקעה בנדל"ן מסחרי כוללת רווחים מן הצד. זו יכולה להיות חנות בגדים, בית מלון ליד הים או משרד עורכי דין. המשקיע יקבל כסף גם עבור הרווחים שמניבים העסקים.

NadlanFL , רכישת בתים בארה"ב להשקיע בבית הנכון

מתלבטים לגבי רכישת בתים בארה"ב או בתים להשקעה בארה"ב ? לא יודעים באיזה נכס כדאי להשקיע בשלב הזה של החיים? אינכם צריכים להתמודד לבד עם השקעות נדל"ן בארץ זרה, לשם כך הצוות המקצועי של NadlanFL נמצא כאן לשירותכם. תוכלו להתרשם מהבקיאות של אנשי הצוות בתחום הנדל"ן, לקבל הצעות השקעה חמות ועדכניות ולעבור תדרוך מקצועי לאורך כל הדרך.

בתים להשקעה בארה"ב

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים