צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

אם חשבתם להשקיע בנדל"ן באירופה- תחשבו שנית

כל משקיע, במיוחד בתחילת דרכו, בוחן את כל האפשרויות העומדות בפניו. מי שמחליט להשקיע בנדל"ן מניב, כיום עומדות בפניו מגוון רחב של אפשרויות. ישראל, ארצות הברית או אירופה, אלו הן האפשרויות הכי נפוצות בשוק השקעות הנדל"ן כיום.

אז בואו נבחון את האפשרויות

  • ישראל- כמו שאומרים שתמיד אומרים- "אין כמו בבית". משפט זה הינו נכון, אך בעולם השקעות הנדל"ן אנחנו נתקלים במספר לא קטן של חסמים בארצנו הקטנה.

מחירי הנדל"ן באיזורי השקעה עם תשואה נחמדה גבוהים מאוד, מס רכישה של 8% לא מוסיף לעלילה. התשואות המתקבלות הארץ, הן לא מהגבוהות שניתן לקבל עבור כספינו שמדובר בהשקעת נדל"ן. אמנם הנכסים נמצאים במרחק נגיעה, ואין כמונו הישראלים שאוהבים לחוש את ההשקעה שלנו. אך לא לשכוח שכל נושא ניהול הנכס נופל עלינו, וכמו כן בעת בחירת הדייר השוכר אין לנו יותר מידע עליו שיתן לנו לישון בלילה בשקט.

 

  • ארצות הברית- ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות- כאן נמצא מדינה שמעודדת משקיעים. אם ניקח את מדינת פלורידה בכדי להשקיע בנכס מניב, נוכל למצוא מדינה אשר מחבקת אליה כל משקיע רציני. מחירי הנדל"ן אשר מניבים תשואות גבוהות ממה שאנחנו רגילים בארצנו, נמוכים ומעלימים להרבה משקיעים פוטנציאלים עם הון עצמי לא גבוה את חסם המחיר. חברות הניהול הטובות בארצות הברית, מיומנות בניהול הנכסים ונותנות לנו המשקיעים לישון בלילה בשקט. בחירת השוכר בארה"ב שונה משאר העולם, בכך שכל המידע שרק תרצו לדעת על השוכר תוכלו לקבל ממאגר ה Social security. בארצות הברית בכלל ובפלורידה בפרט, החוק עומד לצד בעל הבית כל עוד הוא תמיד טיפל בנכס בצורה הטובה ביותר. ואין דבר יותר קל מאשר לטפל בדייר בעייתי, ובמקרה מסוג זה החוק עומד לטובת בעל הנכס.

 

  • אירופה- כאן נוכל למצוא מחירי נדל"ן נמוכים מאוד, לא תמיד עם תשואה הולמת, אך כאן רב הנסתר על הגלוי. חוקי הגנת הדייר ושיטת הפרצלציה, הן רק חלק קטן מהנסתר בהשקעות נדל"ן באירופה בכלל ובהשקעות נדל"ן בברלין בפרט. רציתי לשתף אתכם בכתבה שראיתי לא מזמן בערוץ 11 (כאן), בכדי שתוכלו לראות בעצמכם במה מדובר.

 

 

 

נכתב על ידי

יאיר פילוסוף- מנכ"ל Nadlan- FL

054-2056195

 

 

 

 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים