צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

אין על אמריקה !!!

שנת 2018 מסתמנת כשנה עם המשך צמיחה כלכלית יציבה בארצות הברית, זאת על פי תחזיות כלכליות מובילות.

חדשות וול סטריט ושווקי העולם דיווחו לא מכבר על הצהרתו של נשיא הבנק הפדרלי- הפדרל ריזרב בארצות הברית, וויליאם דאדלי, על המשך מגמת צמיחה ודאית ויציבה לשנת 2018.
עוד אמר דאדלי כי הצמיחה הכלכלית, עם כניסת השנה החדשה, תוביל להעלאה בשוק העבודה ולמשכורות גבוהות יותר, עם השערה כי בטווח רחוק יותר תיווצר עלייה של ריביות

לאור תחזיות חיוביות ומעודדות אלו, יאיר פילוסוף מנכ"ל נדל"ן FL מאיץ את פעילותו בהשקעות בנדל"ן בארצות הברית וקניית בתים באיזור במיאמי שבפלורידה. שכן זו הופכת להשקעה אטרקטיבית, בטוחה ומניבה יותר מתמיד.

על פי נשיא הבנק הפדרלי מגמת האינפלציה תהיה בירידה לכיוון שני האחוזים, וככל שמגמת ההתקדמות להוריד את האינפלציה תימשך, כך גם צפויה להתקדם המדיניות הכלכלית המקלה.
חוק המיסים החדש של הנשיא טראמפ גם הוא תורם באופן משמעותי לצמיחה כלכלית מואצת שצפויה להתרחש בארצות הברית בשנה זו, למרות החששות הטבעיים לעלייה בריביות כתוצאה מן הצמיחה המואצת הראשונית עם חשש לפגיעה בדירוג האשראי של ארצות הברית.

צמיחה מואצת זו, המונעת בעיקרה מהתאוששות בענף הנדל"ן בארה"ב בכלל ובדרום פלורידה בפרט , חזקה יותר מההשפעה של העלאת הריבית הצפויה שבדרך כלל מצננת ביקושים בענף הנדל"ן. בסיכום שני הגורמים הללו על הכלכלה האמריקאית השפעת הצמיחה מהווה גורם חזק יותר מהשפעה המקזזת של עליית הריבית. ולסיכום, שני הגורמים באופן מצרפי השפעות אילו יביאו בסופו של יום  לעליית מחירי הנכסים בפלורידה שבארצות הברית.

אולם לאור התחזית הכלכלית האופטימית, מסתמנת מגמה חיובית של צמיחה ועלייה בהשקעות של משקיעים פרטיים בארצות הברית. ניתן לראות מגמות אילו מאתר זילוZILLOW   שמתמחה בהערכת נכסים בשוק האמריקאי.
לאור כל זאת אין ספק כי לא ניתן להחמיץ הזדמנות פז זו של השקעה פרטית בטוחה בדירות קנייה בארצות הברית ובנדל"ן בפלורידה.

אתם מוזמנים להגיע לפגישת יעוץ ולהתרשם ממגוון הנכסים בעלי חשיפה ציבורית נמוכה לציבור, להשקעה כלכלית עתידית מובטחת ולרכישת נכס בארצות הברית!

בואו להשקיע איתי- יאיר פילוסוף מנכ"ל Nadlan- Fl, ועם כל הצוות המנצח שלנו ולהתחיל את הדרך שלכם לעצמאות כלכלית.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים