צור קשר

השאר פרטים

צור קשר

איזור בעל סיכון להצפה.

מהו איזור מועד להצפה?

בעת קניית נכס להשקעה בפלורידה, ישנם פרמרטרים גאוגרפיים נוספים שצריך לקחת בחשבון. במה כבר יכול להשפיע המיקום הגאוגרפי בעת רכישת נכס להשקעה בפלורידה?

איזורים בעלי סיכון גבוה להצפות, נחשבים כאיזורים פחות טובים להשקיע בהם. ישנם מספר פרמטרים שניתן לזהות האם איזור ההקשעה הינו בעל פוטנציאל להצפות, או האם הוא איזור אשר שיעור ההצפות בו הוא נמוך. בפלורידה ישנו אחוז הוריקנים גבוה, ולכן החשיבות הגאוגרפית הינה משמעותית.

פרמטר ראשון וחשוב הוא המיקום של איזור ההשקעה ביחס לקרבה לחוף המערבי או המזרחי של פלורידה. אם בודקים קצת לעומק את אופיין של סופות ההוריקן, ניתן לראות כי כיוון סיבוב הרוח משפיע בצורה שונה על החוף המזרחי מאשר על החוף המערבי של פלורידה. כיוון סיבוב הרוח גורם להכנסת מים מהאוקיינוס לכיוון היבשת, בעוד שבחוף המערבי של פלורידה כיוון הרוח גורמת להוצאת המים מהיבשת לכיוון האוקיינוס.

חברת נדל"ן FL מקפידה לבצע את רכישת השקעותיה בפלורידה באיזורים הממרוחקים מהחוף, וכל זאת בכדי למנוע הצפות גם במקרה ותהיה חדירת מים מכיוון האוקיינוס ליבשה.

איזור רכישת הבתים להשקעה של חברת נדל"ן FL מתבצע בערים: Fort Myers ו- Lehigh Acres. ניתן לראות כי שני ערים אלו ממוקמות על קרקע יחסית גבוהה ביחס לאדמות הקיימות בפלורידה. מכיוון שהבתים להשקעה נמצאים על קרקע גבוהה יחסית, במקרה של חדירת מים מהאוקיינוס ליבשה, מי האוקיינוס לא יוכלו להגיע לנכסים.

בארצות הברית קיים ארגון פדרלי בשם FEMA (Federal Emergency Management Agency ). ארגון זה אחראי לכל התקנות והתפקוד בשעת חירום בכל ארצות הברית. ארגון זה גם מוציא בכל שנה את מפת איזורי סיכון ההצפות בכל ארצות הברית. ניתן לראות לפי מפה זו כי הערים Fort Myers ו- Lehigh Acres נמצאות באיזורים אשר סיכון ההצפה בהם נמוך. לפי FEMA (Federal Emergency Management Agency ), ערים אלו נמצאות באיזור X- איזור המוגדר כבעל 0.2 אחוז סבירות שנתית להצפות. ניתן ללמוד מכך כי איזור ההשקעה זה, הסבירות להצפות בו בזמן סופה כלשהי הינו נמוך מאוד עד אפסי.

 

לסיכום- חברת נדל"ן FL בחרה למשקיעים את האיזור עם הכי פחות סיכוי להצפה לפי כל הפרמטרים שהובאו למעלה:

– כיוון רוחות ההוריקן בחוף המערבי של פלרידה גורם למים לזרום מהיבשה לכיוון האוקיינוס

– הבתים להשקעה נמצאים רחוק מהאוקיינוס, כך שגם במקרה של כניסת מים ליבשה איזורים אלה ישארו יבשים

– איזור ההשקעה נמצא על קרקע גבוהה יחסית לקרקעות הקיימות בפלורידה

 

 

הכותב

יאיר פילוסוף

מנכ"ל נדל"ן FL

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית


חברת עצוב אתרים חברת עצוב אתרים